Formularz zamówienia Wielkanoc 2022

Dobrze wiemy, że czasy w jakich żyjemy nie są łatwe. Najpierw ciężka sytuacja związana z pandemią, a teraz konflikt wojenny za naszą wschodnią granicą. Dotyka to nas wszystkich. Mimo to życie toczy się dalej. Czas płynie. Dużymi krokami zbliża się Wielkanoc. W związku z tym chcieliśmy się nieśmiało przypomnieć.

Jeśli planujecie wyjazd na te święta Wielkanocne, to zapraszamy Was do nas. Zakładamy, że kierunek wschodni nie będzie często wybierany przez gości, więc powinniście znaleźć u nas ciszę i spokój. To bardzo ważne wartości w dniach pełnych napięcie i stresu. Dodatkowo w imię zasady „przez żołądek do serca”, jak zawsze zadbamy o Wasze podniebienia. Jeszcze jeden czynnik o którym warto wspomnieć, to świeże, nadbużańskie powietrze, z którego inhalacje będziecie mogli zażywać na codziennych spacerach po okolicy! Zapraszamy!

Jeśli natomiast w tym roku Wielkanoc będziecie spędzali w domu, to zapraszamy Was do zakupu naszych przysmaków. W załączniku przesyłamy formularz. Ceny nieco wzrosły, ale tego chyba nie musimy tłumaczyć. Dostarczamy paczki na terenie całej Polski. Wysyłamy przesyłki ekspresowe, które zazwyczaj dochodzą na następny dzień, a do Warszawy dowozimy osobiście.

Decydując się na nas, bardzo nas wesprzecie, a nie ukrywamy, że wsparcie nam się przyda!

Z góry dziękujemy i życzymy Wam dużo siły na zmaganie się z codziennością!

Pozdrawiamy,

Gospodarze Dworu Zaścianek

 

Please follow and like us: